Vyber si typ ochrany pro displej pro Tvůj smartphone

 • ScreenShield Tempered Glass

  Vyber typ ochrany
 • ScreenShield Standard

  Vyber typ ochrany
OCHRANNÉ ZODOLNĚNÉ SKLO SCREENSHIELD™ TEMPERED GLASS

OCHRANNÉ ZODOLNĚNÉ SKLO SCREENSHIELD™ TEMPERED GLASS

Chcete kvalitní ochranu displeje a přitom se bojíte její aplikace. Pak zvolte Screenshield™ Tempered Glass. Tvrzené sklo je vyrobeno speciální metodou tvrzení až 9x odolnější než klasické skla. Jeho snadná aplikace překvapí a je zároveň, díky oleofobické vrstvě, velmi příjemná na dotyk. Zapomeňte na otisky prstů a i případné čištění je velmi rychlé.

Hlavní výhody Screenshield Tempered Glass

 • Snadná a rychlá aplikace

  Snadná a rychlá aplikace

  Spodní adhesivní část je opatřena silikonovou vrstvou, které maximálně zjednodušší aplikaci bez jakýchkoliv bublinek a to během pár okamžiků. Ani nepoznáte, že tam sklo máte.

 • Příjemný na dotyk

  Příjemný na dotyk

  Sklo je pokryto speciální oleofobickou vrstvou, takže dotyk je příjemný a otisky prstu jsou úplně eliminovány. Čištění displeje od špíny je velice rychlé.

 • Doživotní záruka

  Doživotní záruka

  Screenshield Tempered Glass nabízíme s doživotní zárukou. V případě neúmyslného poškrábání či zničení vám jej vyměníme za nový.


 • Až 9x odolnější

  Až 9x odolnější

  Screenshield Tempered Glass je vyroben speciální metodou tvrzení až 9x odolnější než klasické skla. Screenshield Tempered Glass je maximálně průhledné a tenké pouhých 0,26mm. Sklo je na hranách zaoblené a maximálně chrání Váš displej proti poškrábání.

 • Obsah balení Screenshield Tempered Glass

  Součástí balení Screenshield Tempered Glass je ochranné sklo, stěrka, hadřík, čistící set a pochopitelně návod k aplikaci.

 • Bezproblémová výměna rozbitého skla za nové! Rychlé vstřícné jednání! :)

  Jirka S

  Mám obrovskou kliku, že jsem objevila ScreenShield Tempered Glass. Aplikace snad ani jednodušší být nemůže a ochrana displeje je dokonalá. Nechtěný zátěžový test (placák na dlaždičky v koupelně) ustálo sklo na výbornou! Ten nepatrný rozdíl v ceně mezi oby ...

  Šárka Lorencová

  U mého ochranného sklíčka se uštípl/oddrolil kousek v rohu. Nevím jak jsem to dokázala, protože mám i ochranný kryt, který vyčnívá nad displej. Zkusila jsem uplatnit záruku a už mám nalepené sklíčko nové! :) Chválím vstřícný přístup a ještě jednou DĚKUJI! ...

  Lucie Tvrdíková
 • Spokojenost největší ve všech ohledech :) Mohu jen doporučit!

  Lenka Strachoňová

  Jen stručně. Koupil jsem si na svou Xperii Z1C vaše tvrzené sklíčko. A jsem velmi MILE překvapen. To je prostě paráda. Díky.

  Josef Tůma

  Začneme přehledností obchodu = 1 podtržená, nic navíc, nic nechybí. Doprava = 17. podáno na poštu (sobota) a v pondělí 19. u mě. Zabaleno v bublinkové folii = velké + proti poničení dopravou. A na závěr samotná folie (sklo). Na telefon sedne pěkně, možná ...

  Jakub Pelej
 • Dnes jsem jel nahodne kolem s tim ze si produkt prohlednu. Hned u dveri me usmevem odzbrojila velice mila slecna ktera ochotne i produkt nalepila. Na hodnoceni folie je brzy ale podobny pristup se u nas bohuzel casto nevidi. Davam palec nahoru celemu ...

  Martin Slavev