• Skin

  Odliš se od ostatních a vyjádři svoji osobnost. Komunikuj to skinem – dekorativní samolepkou s možností vlastního návrhu. V nabídce máme přes 2500 přesně zaměřených zařízení. Cena od 199Kč.

 • Kryt

  Padá ti mobil často na zem? Ochraň svého dotykového miláčka originálním krytem. Vyzkoušej naše odolné kryty s možností vlastního potisku nebo výběru z rozsáhlé galerie stylů. Každý se bude ptát! Cena od 490Kč.

 • Screenshield Tempered Glass

  Tvrzené sklo je nový způsob ochrany displeje. Jednoduchá instalace skla na displej a příjemnost dotyku tě překvapí. Vyber si z nabídky skel na ty nejprodávanější chytré telefony. Vše s doživotní zárukou, od 490Kč.

 • Screenshield Standard

  Nechceš nosit tablet nebo telefon v krytu, ale přesto jej chceš maximálně chránit? Naše kvalitní fólie tě zcela jistě uspokojí. Fólie perfektně sedí a chrání displej i celé tělo zařízení. Vše s doživotní zárukou, od 350Kč.

DEKORATIVNÍ SKIN S VLASTNÍM STYLEM

DEKORATIVNÍ SKIN S VLASTNÍM STYLEM

Skin je kvalitní polep speciálního složení s odolnou povrchovou úpravou a UV filtrem zajišťujícím stálost barev. Vyberte si jakýkoliv obrázek z naší galerie nebo si nahrajte svůj vlastní. Garantujeme vám, že budete vždy originální a váš miláček více vynikne. Lepení skinu je maximálně jednoduché a to díky mikrokanálkům. Skin během chvilky nalepíte bez vzduchových bublin.

OCHRANNÝ KRYT Z POLYKARBONÁTOVÝCH VLÁKEN S VLASTNÍM STYLEM

OCHRANNÝ KRYT Z POLYKARBONÁTOVÝCH VLÁKEN S VLASTNÍM STYLEM

Přejete si ochranný kryt s vlastním obrázkem, aby vynikla vaše osobnost? Není nic jednoduššího, než si zvolit kvalitní polykarbonátový kryt, na který vám obrázek vytiskneme až do krajů. Od této chvíle bude váš telefon nejen maximálně ochráněn, ale budete stále slyšet „Jééé, ukaž, to je pecka!…

OCHRANNÝ KRYT Z POLYKARBONÁTOVÝCH VLÁKEN S VLASTNÍM STYLEM
OCHRANNÉ ZODOLNĚNÉ SKLO SCREENSHIELD™ TEMPERED GLASS

OCHRANNÉ ZODOLNĚNÉ SKLO SCREENSHIELD™ TEMPERED GLASS

Chcete kvalitní ochranu displeje a přitom se bojíte její aplikace? Pak zvolte Screenshield™ Tempered Glass. Tvrzené sklo je vyrobeno speciální metodou tvrzení až 9x odolnější než klasické skla. Jeho snadná aplikace překvapí a je zároveň, díky oleofobické vrstvě, velmi příjemná na dotyk. Zapomeňte na otisky prstů a i případné čištění je velmi rychlé.

OCHRANNÁ FÓLIE SCREENSHIELD™ STANDARD - NEJENOM NA VÁŠ DISPLEJ

OCHRANNÁ FÓLIE SCREENSHIELD™ STANDARD - NEJENOM NA VÁŠ DISPLEJ

Screenshield™ Standard je ochranná fólie z odolného a plně transparentního polyuretanu, který byl primárně vyvinutý pro ochranu laku vozidel. Materiál, který byl testován v laboratořích společnosti SERVOCAM, je plně odolný proti poškrábání, tření či slunečnímu záření povrchu pod fólií. Screenshield™ fólie v případě správného nanesení se neodlepuje a zůstává maximálně přilnuta k displeji.

OCHRANNÁ FÓLIE SCREENSHIELD™ STANDARD - NEJENOM NA VÁŠ DISPLEJ

Chci vidět více

 • Dnes jsem si aplikoval zlatý karbon a nadmíru spokojen...!!!

  Michal Brynych

  SKIN jsem obdržel a aplikoval na manželčin Notebook. Trochu mi trvalo, než jsem skin uložil na plochu tak, aby byl souměrný s okraji. Celkově jsem však s provedením spokojen.

  Antonín Soukup

  Paradni komunikace pri pomoci se zamerenim, skin jsem nalepila a doupravila primo na mobilu a paradni! Mohu jen doporucit!

  Misa Stepanova
 • Dnes přišel, teď jsem nalepila. Parádní! Doporučuji

  Anna Vitvarová

  Za týden po objednávce už byl skin doma a sedí jako ulitý! Kvalitní potisk na kvalitním materiálu, příjemným na dotek. Použil jsem vlastní motiv a vypadá ještě lépe než jsem si představoval :-) Děkuji a rád doporučuji

  Zdeněk Malinský

  Rychlé jednání i dodání.Vlastní Skin přesně podle mých představ. Mohu jedině doporučit.

  Pavel Kožnar
 • Zásilka již dorazila, jsem spokojen. Bylo to rychlé, ani jsem nečekal, že vlastní motiv bude tak pěkný a bez dlouhého čekání Děkuji.

  Jindřich Stracke

  Skin mám 5 dní po zaslání objednávky doma, což je super! Sedí jako by můj NTB se Skinem již vyrobili! :D Mám z něj opravdu radost. :) Komunikace na výbornou, moc za vše děkuji. :)

  Adéla Praisová

  Rychlé dodání a vše jak má být. Mohu všem doporucit.

  Dalibor Kocmich