• Skin

  Odliš se od ostatních a vyjádři svoji osobnost. Komunikuj to skinem – dekorativní samolepkou s možností vlastního návrhu. V nabídce máme přes 2500 přesně zaměřených zařízení. Cena od 199Kč.

 • Kryt

  Padá ti mobil často na zem? Ochraň svého dotykového miláčka originálním krytem. Vyzkoušej naše odolné kryty s možností vlastního potisku nebo výběru z rozsáhlé galerie stylů. Každý se bude ptát! Cena od 490Kč.

 • Screenshield Tempered Glass

  Tvrzené sklo je nový způsob ochrany displeje. Jednoduchá instalace skla na displej a příjemnost dotyku tě překvapí. Vyber si z nabídky skel na ty nejprodávanější chytré telefony. Vše s doživotní zárukou, od 490Kč.

 • Screenshield Standard

  Nechceš nosit tablet nebo telefon v krytu, ale přesto jej chceš maximálně chránit? Naše kvalitní fólie tě zcela jistě uspokojí. Fólie perfektně sedí a chrání displej i celé tělo zařízení. Vše s doživotní zárukou, od 350Kč.

DEKORATIVNÍ SKIN S VLASTNÍM STYLEM

DEKORATIVNÍ SKIN S VLASTNÍM STYLEM

Skin je kvalitní polep speciálního složení s odolnou povrchovou úpravou a UV filtrem zajišťujícím stálost barev. Vyberte si jakýkoliv obrázek z naší galerie nebo si nahrajte svůj vlastní. Garantujeme vám, že budete vždy originální a váš miláček více vynikne. Lepení skinu je maximálně jednoduché a to díky mikrokanálkům. Skin během chvilky nalepíte bez vzduchových bublin.

OCHRANNÝ KRYT Z POLYKARBONÁTOVÉHO MATERIÁLU S VLASTNÍM STYLEM

OCHRANNÝ KRYT Z POLYKARBONÁTOVÉHO MATERIÁLU S VLASTNÍM STYLEM

Přejete si ochranný kryt s vlastním obrázkem, aby vynikla vaše osobnost? Není nic jednoduššího, než si zvolit kvalitní polykarbonátový kryt, na který vám obrázek vytiskneme až do krajů. Od této chvíle bude váš telefon nejen maximálně ochráněn, ale budete stále slyšet „Jééé, ukaž, to je pecka!…

OCHRANNÝ KRYT Z POLYKARBONÁTOVÉHO MATERIÁLU S VLASTNÍM STYLEM
OCHRANNÉ ZODOLNĚNÉ SKLO SCREENSHIELD™ TEMPERED GLASS

OCHRANNÉ ZODOLNĚNÉ SKLO SCREENSHIELD™ TEMPERED GLASS

Chcete kvalitní ochranu displeje a přitom se bojíte její aplikace? Pak zvolte Screenshield™ Tempered Glass. Tvrzené sklo je vyrobeno speciální metodou tvrzení až 9x odolnější než klasické skla. Jeho snadná aplikace překvapí a je zároveň, díky oleofobické vrstvě, velmi příjemná na dotyk. Zapomeňte na otisky prstů a i případné čištění je velmi rychlé.

OCHRANNÁ FÓLIE SCREENSHIELD™ STANDARD - NEJENOM NA VÁŠ DISPLEJ

OCHRANNÁ FÓLIE SCREENSHIELD™ STANDARD - NEJENOM NA VÁŠ DISPLEJ

Screenshield™ Standard je ochranná fólie z odolného a plně transparentního polyuretanu, který byl primárně vyvinutý pro ochranu laku vozidel. Materiál, který byl testován v laboratořích společnosti SERVOCAM, je plně odolný proti poškrábání, tření či slunečnímu záření povrchu pod fólií. Screenshield™ fólie v případě správného nanesení se neodlepuje a zůstává maximálně přilnuta k displeji.

OCHRANNÁ FÓLIE SCREENSHIELD™ STANDARD - NEJENOM NA VÁŠ DISPLEJ

Chci vidět více

 • Přemýšlel jsem nad způsobem, jak můj MacBook Pro 13" na časté přenášení ochránit před běžným opotřebením. Vyzkoušel jsem různé plastové nacvakávací kryty, ale v těch vypadal otřesně a většina těchto krytů neměla hodnotu ani poštovného. Začal jsem uvažovat ...

  Pavel Fürst

  Objednávám jsem si kryt na svůj telefon samsung. První kryt dorazil krasny ale bohužel na jiný model telefonu. Po následné komunikaci s reklamačním oddělením mi byl zaslán nový kryt zcela zdarma. Moc děkuji za rychlé a korektní jednání. ...

  Tomáš Friedel Friedel

  Je to již můj 7 polep a jsem velmi spokojená. Super komunikace, rychlé dodání. Doporučuji.

  Natalie Ficencová
 • Je to již náš druhý kryt a je opět naprosto úžasný!!!

  Veronika Lebdušková

  Po všech stránkách výborná práce - dal bych i šest hvězdiček......

  Luděk Machač

  Mnou zaslaný nedokonalý formát doveden k dokonalosti.Krásné,vycentrované.Bude radost. Super komunikace,rychlé dodání. Moc děkuji! Lucie

  Lucie Hájková
 • Moc děkuji. Kryt je krásný, snad taky vydrží. Rychlé dodání, vřele doporučuji

  Lenka Lenka

  Skvělá práce! krásný, kvalitní potisk a rychlé jednání. Za mě na výbornou a doporučuji .

  Petra Jindrová

  Folie i polep zadní strany velmi dobrý, naprostá spokojenost.

  Lubomír Tománek