Tvůj display v bezpečí - Screenshield!

Ochranná folie s doživotní zárukou.

Vyber si typ ochrany pro displej pro Tvůj smartphone

  • Screenshield ochranné sklo

    Vyber typ ochrany
  • Screenshield ochranná fólie

    Vyber typ ochrany

Vybrané zařízení: PRESTIGIO PMP 5785C 4 Quantum 7.85



* Doba dodání maximálně 3 dny

Proč mít Screenshield™ ?

100% garanci proti poškrábání displeje, které může vzniknout různými způsoby * Extrémní odolnost a plnou průhlednost * Fólie nezpůsobí změnu barev displeje * Displej s aplikovanou fólií se bude méně mastit * Fólie Screenshield™ zakryje již vzniklé drobné škrábance * Doživotní záruku na vlastní fólii

Co je Screenshield™?

Kombinace 100% ochrany displeje a možnosti volby osobního vzhledu zadní strany přístroje skrze www.skinzone.cz Vám garantuje unikátnost, originalitu a ochranu Vašeho telefonu, MP3 přehrávače, tabletu nebo e-čtečky.

Obsah balení Screenshield Standard

Součástí balení Screenshield Standard, stěrka, hadřík, aplikační tekutina a pochopitelně návod k aplikaci.

Chci vidět více

  • Konečně kvalitní fólie, která dokonale sedne! Před touto fólií jsem koupil ochranné fólie a skla od jiných čtyř výrobců - ani jedna fólie nebo sklo nemělo buď správný rozměr nebo nepasovaly otvory na fotoaparát, mikrofon apod. - takže jako bych vyhodil ...

    Lukáš Hubatka

    Koupil jsem si fólii na ochranu displeje čtečky Pocketbook 740 (prodejce Alza). Fólie je bohužel lesklá, takže po aplikaci na matný displej čtečky se tato stala prakticky nepoužitelná. Fólie šla rovnou do koše. Vyhozené peníze.... Bohužel, prodejce ani ...

    Petr Mančík

    Na skinzone.cz nakupuji folie screenshield na telefony a tablety už cca 8 let a ještě jsem se nesetkal s žádným problémem. Pro dcery jsem nechal vytvořit vlastní skiny na tablety a jsou z toho nadšeny. Vše bezvadně drží - možná i proto, že jsem si to ...

    Roman Schejbal
  • Nenakupuji tento produkt poprve, oproti americkemu Zagg je u S7 edge lepsi v tom, ze po nasazeni silikon obalu na zadni cast se na bocich se neodchlipuje folie. U A5 bezproblemu. P.S. jen mnohdy je nadlisky vykon dostat folii ze svetleho podkladu, nebylo ...

    Hana Bur

    Při osobním odběru jsem si nechala skin i s fólií odborné nalepit. Zaměstnanci byly vstřícní a ochotni. Velká spokojenost.

    Helena J.

    Patřím mezi ty uživatele, kteří si ihned po zakoupení nového telefonu okamžitě nalepí ochrannou fólii. Dlouho jsem váhala, od koho produkt zvolit, oslovila jsem s dotazy tuto firmu, jejich odpověď byla vždy velmi rychlá a když mi pak Svoboda osobně ...

    Martina Matýsková
  • Moc vstřícný přístup k zákazníkovi.Když jsem si folii neodborně nalepil,dostal jsem novou zdarma.Mockrát děkuji.P.S mají tam super přítulnýho hafana.

    Zdeněk Římák

    Nakupuji u této firmy již mnoho let. Poprvé na mobil folii na celé tělo. Vždy při odlupu někde jsem jen dojela a nalepili novou. Při koupení výrobku , který ješte nikdo u nich neměl , Vám zdarma zaměří, dají folii a pošlou domů kurýrní službou-vše zdarma. ...

    ŠÁRKA KRAUSOVÁ NOVÁ

    ScreenShield som si vybral na svoj telefon podla recenzii. Chvilu som rozmyslal nad nejakym sklom z ciny, kedze ani so SKINZONE som nemal skusenosti. Nakoniec som si povedal ze to risknem:). Aplikacia skla na telefon bola velmi jednoducha, vyrezy sedeli ...

    Peter Ruzicka