OBLÉKNI A CHRAŇ SVÉ ZAŘÍZENÍ SNADNO A RYCHLE!

 • 1.Vyber zařízení na kterém nový motiv budeš mít

 • 2.Vyber obrázek z galerie nebo nahraj vlastní

 • 3.Dokonči objednávku a do max. 14 dní máš doma originální skin

CO JE TO SKIN? TO NENÍ jen OBYČEJNÝ POLEP...

Skin je kvalitní polep speciálního složení s odolnou povrchovou úpravou a UV filtrem zajišťujícím stálost barev. To, že je skin fenoménem, není potřeba zdůrazňovat. Naopak to, o čem je důležité mluvit, je jejich kvalita.

Skinzone, přichází na trh s jedinečnou technologickou novinkou, která umožňuje nejen dokonalou aplikaci skinu na produkt, ale také zvyšuje jeho odolnost proti mechanickému opotřebení a UV filtr obsažený v unikátní laminaci zabraňuje vyblednutí barev po dlouhé

OCHRANNÁ FÓLIE SCREENSHIELD - NEJENOM NA VÁŠ DISPLEJ

Screenshield™ je ochranná fólie z odolného materiálu, který byl primárně vyvinutý pro ochranu laku vozidel. Materiál, který byl testován v laboratořích společnosti SERVOCAM, je plně odolný proti poškrábání, tření či slunečnímu záření povrchu pod fólií. Screenshield™ fólie je určena pro ty zařízení, která disponují dotykovým či nedotykovým displejem. Screenshield™ fólie ochrání Vaši investici do drahého mobilního telefonu, GPS navigace, Tablet PC, elektronických čteček knih či displejů drahých foťáků. Screenshield™ fólie je 150 nm silná, naprosto průhledná fólie, plně odolná proti změnám barev způsobeným slunečním svitem, odolná v rázovém testu tahem (N/25mm) přes 100 a pružnosti (%) přes 350. Screenshield™ fólie v případě správného nanesení se neodlepuje a zůstává maximálně přilnuta k displeji.

Chci vidět více

 • Skin jsem si sám navrhl, je velmi pěkně zpracovaný a kvalitní.

  Jakub Toman

  super dal bych 5* ,ale při lepení jsem se tak strašně naštval. Ono by to šlo lechce ale jak jsem nešikovnej tak jsem u toho strávil asi hodinu. Taky co jsem měl čekat.

  Leon Svoboda

  Nejlepší komunikace co jsem kdy vyděl na objednávaní. komunikace na základě aby oboje strany byly spokojeny a hlavně jednoduché nalepování a skin který vypadá hodně dobře celkové hodnocení na nejlepší z nejlepších doporučoval jsem hodně lidem ...

  David Kraty
 • Pěkný skin. Na mobilu je fakt moc pěkný.

  Tomáš Dr.

  Co dodat, rychlost, skvělá komunikace, skiny vypadaj suprově. Pokud se naskytne příležitost nového ntb. vracím se pro další skin :-)

  Jiří Špaček

  Ve skinzone zařadili zřejmě největší rychlost! Ve středu potvrdím náhled skinu a v pátek dopoledne je u mě doma! Super komunikace, možnost ověření náhledu, jak bude Váš vlastní obrázek vypadat - stačí poznámka u objednávky! Vážně super komunikace a rychlo ...

  Kateřina Zadinová
 • Dodržení dodací lhůty a produkt vypadá stejně jako na obrázku. Vše v pořádku

  Kristýna Šístková

  Rychlé jednání, dodržení požadavků, za mě mohu jen doporučit, absolutně bez výhrad. Komunikace nejen mailem, firma si sama telefonicky ověřila objednávku a informovala o předání do výroby.

  Leona Žárská

  Maximální spokojenost. Rychlé dodání, skvělá komunikace, perfektní provedení. Prostě vše v nejlepším pořádku!!! Mohu jen doporučit!

  Jarmila K.