• Skin

  Odliš se od ostatních a vyjádři svoji osobnost. Komunikuj to skinem – dekorativní samolepkou s možností vlastního návrhu. V nabídce máme přes 2500 přesně zaměřených zařízení. Cena od 199Kč.

 • Kryt

  Padá ti mobil často na zem? Ochraň svého dotykového miláčka originálním krytem. Vyzkoušej naše odolné kryty s možností vlastního potisku nebo výběru z rosáhlé galerie stylů. Každý se bude ptát! Cena od 479Kč.

 • Screenshield Tempered Glass

  Tvrzené sklo je nový způsob ochrany displeje. Jednoduchá instalace skla na displej a příjemnost dotyku tě překvapí. Vyber si z nabídky skel na ty nejprodávanější chytré telefony. Vše s doživotní zárukou, od 490Kč.

 • Screenshield Standard

  Nechceš nosit tablet nebo telefon v krytu, ale přesto jej chceš maximálně chránit? Naše kvalitní fólie tě zcela jistě uspokojí. Fólie perfektně sedí a chrání displej i celé tělo zařízení. Vše s doživotní zárukou, od 350Kč.

DEKORATIVNÍ SKIN S VLASTNÍM STYLEM

DEKORATIVNÍ SKIN S VLASTNÍM STYLEM

Skin je kvalitnípolep speciálního složenís odolnou povrchovou úpravou a UV filtrem zajišťujícím stálost barev. Vyberte si jakýkoliv obrázek znašígalerie nebo si nahrajte svůj vlastní. Garantujeme vám, že budete vždy originálnía vášmiláček více vynikne. Lepenískinu je maximálnějednoduchéa to díky mikrokanálkům a skin během chvilky nalepíte bez vzduchových bublin.

OCHRANNÝ KRYT Z POLYKARBONÁTOVÝCH VLÁKEN S VLASTNÍM STYLEM

OCHRANNÝ KRYT Z POLYKARBONÁTOVÝCH VLÁKEN S VLASTNÍM STYLEM

Přejete si ochranný kryt s vlastním obrázkem, aby vynikla vaše osobnost? Není nic jednoduššího, než si zvolit kvalitní polykarbonátový kryt, na který vám obrázek vytiskneme až do krajů. Od této chvíle bude váš telefon nejen maximálně ochráněn, ale budete stále slyšet „Jééé, ukaž, to je pecka!…

OCHRANNÝ KRYT Z POLYKARBONÁTOVÝCH VLÁKEN S VLASTNÍM STYLEM
OCHRANNÉ ZODOLNĚNÉ SKLO SCREENSHIELD™ TEMPERED GLASS

OCHRANNÉ ZODOLNĚNÉ SKLO SCREENSHIELD™ TEMPERED GLASS

Chcete kvalitní ochranu displeje a přitom se bojíte její aplikace. Pak zvolte Screenshield™ Tempered Glass. Tvrzené sklo je vyrobeno speciální metodou tvrzení až 9x odolnější než klasické skla. Jeho snadná aplikace překvapí a je zároveň, díky oleofobické vrstvě, velmi příjemná na dotyk. Zapomeňte na otisky prstů a i případné čištění je velmi rychlé.

OCHRANNÁ FÓLIE SCREENSHIELD™ STANDARD - NEJENOM NA VÁŠ DISPLEJ

OCHRANNÁ FÓLIE SCREENSHIELD™ STANDARD - NEJENOM NA VÁŠ DISPLEJ

Screenshield™ Standard je ochranná fólie z odolného a plně transparentního polyuretanu, který byl primárně vyvinutý pro ochranu laku vozidel. Materiál, který byl testován v laboratořích společnosti SERVOCAM, je plně odolný proti poškrábání, tření či slunečnímu záření povrchu pod fólií. Screenshield™ fólie v případě správného nanesení se neodlepuje a zůstává maximálně přilnuta k displeji.

OCHRANNÁ FÓLIE SCREENSHIELD™ STANDARD - NEJENOM NA VÁŠ DISPLEJ

Chci vidět více

 • Opět vlastní motiv - opět skvělá práce :-) Skin sedí perfektně, vše rychle vyřízeno...nemám co bych vytkla :-) Udělali jste mi zas radost :-) Děkuji

  Marcela Turečková

  Velká ochota a rada po telefonu, při osobním převzetí byla slečna milá, ochotná, prostě super. Folii mi ochotně na notebook nalepila. Velmi doporučuji tuto firmu.

  Iveta Blažková

  Rychle dodáno, rozměry sedí perfektně, Aligator skin krásný :-)

  Michal Krakovka
 • V eshopu nebyl dostupny model co jsem potreboval a napsal jsem dotaz co dal. Dostal jsem rychlou odpoved ze model hned zameri a za par dnu uz to bylo nabidce. Jsem moc spokojeny s vysledkem.

  G D

  Maximalne spokojený je to již třetí nákup . Vyzkoušel jsem i folie na display vše ok ale převážně kupuji skiny a čekam na vlastni tvorbu na tablet ve větčích rozměrů 8" tak uvidíme :-).Komunikace na jedničku rychle perfektně nevím co bych vytknul.... ...

  Jiři Klement

  Vybrala jsem si samolepku s vlastním motivem.Jsem naprosto spokojená.Kdo váhá tak si určitě hned pořiďte taky.Krásně drží a jde lehce sundat.

  Sheila Rómulo Teca
 • Vybral jsem si vlastní skin, který se mi moc líbí.. Kvalita i struktura samolepky je velice solidní a nemůžu ji nic vytknout. Komunikace taky na perfektní úrovni a oproti konkurenci i cenově dostupnější s možností vlastních skinu =) Jedině co mě možná ...

  Marek W

  Skoda ze nejde dat 1000* protoze kvalita a cena je oproti konkurenci nesrovnatelna... Nejlepsi obchod... Kvalita je TOP ceny TOP Vyzkouseny kryty i folie vse 110% :)

  Antonín Svatoš

  Skvělý kryt

  r\asg \dsfh\d