OBLÉKNI A CHRAŇ SVÉ ZAŘÍZENÍ SNADNO A RYCHLE!

 • 1.Vyber zařízení na kterém nový motiv budeš mít

 • 2.Vyber obrázek z galerie nebo nahraj vlastní

 • 3.Dokonči objednávku a do max. 14 dní máš doma originální skin

CO JE TO SKIN? TO NENÍ jen OBYČEJNÝ POLEP...

Skin je kvalitní polep speciálního složení s odolnou povrchovou úpravou a UV filtrem zajišťujícím stálost barev. To, že je skin fenoménem, není potřeba zdůrazňovat. Naopak to, o čem je důležité mluvit, je jejich kvalita.

Skinzone, přichází na trh s jedinečnou technologickou novinkou, která umožňuje nejen dokonalou aplikaci skinu na produkt, ale také zvyšuje jeho odolnost proti mechanickému opotřebení a UV filtr obsažený v unikátní laminaci zabraňuje vyblednutí barev po dlouhé

OCHRANNÁ FÓLIE SCREENSHIELD - NEJENOM NA VÁŠ DISPLEJ

Screenshield™ je ochranná fólie z odolného materiálu, který byl primárně vyvinutý pro ochranu laku vozidel. Materiál, který byl testován v laboratořích společnosti SERVOCAM, je plně odolný proti poškrábání, tření či slunečnímu záření povrchu pod fólií. Screenshield™ fólie je určena pro ty zařízení, která disponují dotykovým či nedotykovým displejem. Screenshield™ fólie ochrání Vaši investici do drahého mobilního telefonu, GPS navigace, Tablet PC, elektronických čteček knih či displejů drahých foťáků. Screenshield™ fólie je 150 nm silná, naprosto průhledná fólie, plně odolná proti změnám barev způsobeným slunečním svitem, odolná v rázovém testu tahem (N/25mm) přes 100 a pružnosti (%) přes 350. Screenshield™ fólie v případě správného nanesení se neodlepuje a zůstává maximálně přilnuta k displeji.

Chci vidět více

 • Dnes mi prisiel skin,je krasny,tefefon vyzera užasne.Hned musim objednat dalsie,pre rodinu :D takže ja len a len doporučujem,som nadmieru spokojna.Ďakujem

  Lucia Terpáková

  Objednala jsem si nálepku na mobil dle mého návrhu. Po objednání přišla neuvěřitelně rychle a perfektně sedí. jsem maximálně spokojená a určitě budu nákup v budoucnu opakovat. :-)

  Monika Vrbová

  Objednala jsem si samolepku na kryt dle mého výběru a je úžasná. Moc se mi líbí a jsem s ní nadmíru spokojená :-) Mohu jen doporučit! :-)

  Anna Pernikářová
 • Dnes mi skin přišel a hned jsem si ho nalepil na svou Xperii a paráda, vypadá to fantasticky. Jediné čeho se trochu bojím je, že časem se asi snadno odlepí ty boky, no uvidíme, první den spokojenost :)

  Martin Vajgl

  Samolepka dle mého návrhu je skvělá.Jsem mile překvapen, jak je to krásné,Jsem nad míru spokojen, mohu jen doporučit. Moc děkuji.

  Vladimír Benda

  Jsem nad míru spokojená. Úžasná spolupráce, perfektní zpracování a jednání na výborné úrovni. Jen a jen doporučuji. Takto slušných lidí je dnes velmi málo. Děkuji za vše!

  Eliška Baudyšová
 • Jsem velmi spokojená, mohu jen doporučit

  daniela Havlínová

  Super skin.Děkuji

  Jan Němeček

  Jsem velmi spokojen s přehledností stránek, rychlým vyřízením objednávky a samozřejmě kvalitou a zpracováním zboží. Již jsem objednal mnohokrát a veškerý sortiment a nemám jedinou výtku! Všem, kteří se rozhodují, jestli objednat, tak za mě rozhodně ANO. ...

  Aleš Horkel